اخبار

موضوع شهاب سنگ و برخورد با زمین در اردیبهشت سال ۱۳۹۹

برخورد شهاب سنگ با زمین - قدرت شهاب سنگ

بازم سلام . دیشب داشتم با لپ تاپ کار می کردم که نگاهم به آسمون افتاد. چقدر قشنگ بود . همینجوری که داشتم نگاه می کردم یاد شهاب سنگ افتادم.می دونید کدوم شهاب سنگ ؟ همونی که قراره یا به زمین بخوره یا از کنار زمین رد شه. موضوع برخورد شهاب سنگ با زمین چیزی جدیدی نیست . قبلا هم مطرح شده بود. موضوع شهاب سنگ و برخورد با زمین در اردیبهشت سال ۱۳۹۹ موضوعی است که الان نقل محافل شده است.

شهاب سنگ - لپ تاپ دست دوم

شوخی یا جدی

موضوع اینه که شوخی نیست  . شهاب سنگ وجود داره . در خصوص موضوع برخورد شهاب سنگ با زمین دو تا فرضیه داریم .فرضیه اول اینه که از کنار مین رد شه.

فرضیه اول

خوب خدا رو شکر می کنیم و مثل قبل به زندگیمون ادامه می دیم . بازم سر همدیگرو کلاه میذاریم . بازم جنس خراب جای جنس سالم میفروشیم . بازم دروغ می گیم . بازم خیانت می کنیم . بازم مال مردم خوری می کنیم و الی آخر.

فرضیه دوم

فرضیه دوم اینه که بخوره به زمین و وااارت.

همه تبدیل به پودر میشیم و در محضر خداوند تبارک و تعالی حاضر می شیم و باید جوابگوی تمام دزدیها و مال مردم خوریها و گران فروشی ها و کم فروشی ها و … شویم.

روز چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۶ دقیقه ممکنه آخرین لحظه زندگی ما باشه و یا ممکنه زندگی دوباره همه ما باشه.

از امروز تا اون تاریخ وقت داریم به خودمون فکر کنیم و کارهامون رو اصلاح کنیم.

شهاب سنگ - لپ تاپ دست دوم

البته فعلا داریم با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنیم و اگر بتوانیم از این مرحله رد بشیم میرسیم به مرحله شهاب سنگ.

خدایا شکرت که به همه آدمها ثابت کردی اینقدر حقیر هستن که یه ویروس کوچولو اینجور میتونه ما رو زمین گیر کنه.

ولی بازم اینقدر پر رو هستیم که تو این موقعیت هم سر همدیگرو کلاه می ذاریم و یه ماسک زپرتی رو به قیمت خدا تومن میفروشیم . الکلی که تا چند ماه پیش تابو بود و همه از اسمش می ترسیدن الان شده طلای نایاب و هرکی به هرقیمتی بخواد می فروشه .

عجب مردمانی هستیم ما.

خدا عجب صبری داری.

من اگه جای خدا بودم یه چند تایی شهاب سنگ میفرستادم که اولی اگه همه رو پودر نکرد بقیه شهاب سنگا بزنن به زمین و بازمانده ها رو پودر کنن.

شهاب سنگ - لپ تاپ دست دوم

میدونین چرا

فروش سنگ شهاب سنگ

چون اگر کسی زنده بمونه بعد از برخورد شهاب سنگ با زمین ، اونوقت بازار فروش تکه های شهاب سنگ باب می شه و همه شروع می کنن به فروش شهاب سنگ .

ما هم که بلدیم چکار کنیم ، سنگ توالت فرنگی خونه رو خورد می کنیم و جای شهاب سنگ می فروشیم به مردم .

مثل اون آدمهایی که ماده آتش زنه رو جای ژل ضدعفونی می فروشن به مردم.

چی بگم

فقط چند روز فرصت داریم که درست بشیم.

آرزو می کنم شهاب سنگ به زمین برخورد نکنه و مردم کره زمین همه خوب و خوش به زندگی ادامه بدن . البته نه اون زندگی داغون قبلی که پر بوده از ظلم و ستم . یه زندگی خوب و عالی . زندگی که همه منتظرش هستیم . منتظر ظهور مردی که این زندگی آروم رو برای ما بسازه .

یا مهدی

ایکاش قبل از ظهورت ما درست شده باشیم . وگر نه سر افکنده و خجل باید بشینیم و ببینیم چه قضاوتی در حق ما می کنی. موضوع شهاب سنگ و برخورد با زمین در اردیبهشت سال ۱۳۹۹ شاید برای خیلی ها خنده دار باشه ولی برای آنان که کمی فکر و تامل کنند موضوع ساده و گذرایی نیست.

راستی . خدا رو شکر که ما تو فروشگاه هرجاکالا نه گرون فروشی کردیم و نه جنس بد دست مردم دادیم.

لپ تاپ استوک با بهترین کیفیت به مردم دادیم جوری که زنگ می زنن و تشکر می کنن.

خدا رو شکر که لپ تاپ استوک با کیفیت بالا دست مردم دادیم و بهترین سرویس رو بهشون دادیم.

ما تا لحظه ای که زنده باشیم و بتونیم به مردم خدمت کنیم لپ تاپ استوک و نوت بوک استوک با کیفیت وارداتی و درجه  A به مردم عزیزمان تحویل می دهیم.

نویسنده

علی بهرامی بسحاق

از سری مقاله های خودمونی

 

دیدگاهتان را بنویسید